Компанія DPF Cleaner

єдина фірма в Україні, що спеціалізується на реставрації DPF фільтрів. Ми офіційним дистриб'ютором EmirMak, заводу де виготовляється обладнання для очищення DPF фільтрів та каталізатора. Реставрація сажових фільтрів здійснюється на обладнанні, що пройшло сертифікацію міжнародним центром TUV Nord та успішно використовується у Швеції, Норвегії, Голландії, Німеччині, Англії та США.

Що таке франшиза від компанії
DPF Cleaner?

Створення власного бізнесу з нуля може бути пов'язано з безліччю проблем, в першу чергу пов'язаних з існуванням ринку, а також з нестачею грошей для відкриття бізнесу. Люди, які хочуть відкрити свій сервіс по реставрації сажових фільтрів, повинні мати чимало сил, щоб задуматися про початок бізнесу. Ті, у кого немає істотних заощаджень, можуть скористатися можливостями, наданими франшизою. Це прекрасно працює, особливо для людей, які хотіли б працювати самостійно, але не мають бізнес-ідеї.

Франшиза від компанії DPF Cleaner дає

не тільки можливість використовувати назву і логотип компанії, але також надає повну маркетингову стратегію, безліч рекламних можливостей, базу даних контактів і, перш за все, зображення, яке вже добре відомо у свідомості клієнтів.

Сервіс по реставрації
сажових фільтрів

Якщо ви хочете відкрити франчайзинговий сервіс по реставрації сажових фільтрів, варто дізнатися, що пропонує франчайзер, і вибрати компанію, яка запропонує кращі умови. Фінансування це ще одна проблема. Хоча франчайзер дає багато переваг, він зазвичай не пропонує ніякої фінансової допомоги. Таким чином, франчайзі повинен мати відповідні заощадження, необхідні для оплати ліцензії, а також для ремонту та оснащення приміщень, в яких буде здійснюватися бізнес.

Не зважаючи на ці обмеження і витрати, франшиза від компанії DPF Cleaner по франшизі, безумовно, є найкращою ідеєю, ніж створення власної справи з нуля і прийняття позиції нової, абсолютно невідомої марки.

Франшиза від компанії DPF Cleaner -
вигідна інвестиція

 • Ми пропонуємо нашим партнерам доставку, встановлення та налагодження обладнання БЕЗКОШТОВНО.
 • Ми розміщуємо Вас на сайті як нашого дистриб’ютора, надаємо можливість користування фірмовим знаком та продукцією.
 • Ми регулярно проводимо рекламні кампанії в соціальних мережах, ютуб каналі та сайті.

За умови підписання договору франшизи на 5 років, Ви сплачуєте всього лиш 15% від обороту.

Хочете відкрити власну справу, але не знаєте з чого почати? Телефонуйте компанію DPF Cleaner за телефоном, що вказаний на сайті, щоб дізнатися усі деталі!
ВІДГУКИ ПРО НАС У GOOGLE
Якість роботи, відмінна рекомендую.
Зібрались в подорож Європою, перед виїздом стала проблема з сажевим фільтром, впала потужність двигуна... Звернулись в DPF cleaner. 3 години і все впорядку завтра стартуємо!
Yaroslav OrobchukYaroslav Orobchuk
08:36 12 Dec 19
Зробив чистку сажевого фільтра, зникли тривожні знаки з приборки ну і авто почало сильніше тягнути. Рекомендую!
js_loader

  БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?
  Відправте нам заявку і з Вами зв'яжеться наш менеджер

  * відсилаючи попередню заявку, я даю згоду на обробку моїх персональних даних

   Зателефонувати