Поради

Сервіс по реставрації сажових фільтрів – чому нас обирають?
17 Червня 2019

Існує безліч причин, за якими варто вибирати саме компанію DPF Cleaner серед решти компаній, які надають свої послуги “реставрація DPF фільтра”.

Найбільш важливими критеріями, чому нас обирають:

 • багаторічний досвід роботи в галузі,
 • сучасне діагностичне та сервісне обладнання,
 • кваліфікований персонал фахівців,
 • турбота про стан природного середовища,
 • знання, які використовуються на практиці,
 • привабливі ціни на послуги,
 • швидкі терміни, 
 • гарантія якості,
 • немає потреби міняти моторне масло після реставрації DPF фільтра — наш метод, на відміну від сервісного випалу, не розбавляє моторне масло,
 • ми здійснюємо послуги “реставрація DPF фільтра” для легкових та вантажних автомобілів.

Звичайно, це не єдині причини, за якими Ви повинні звернутися в сервіс по реставрації сажових фільтрів “DPF Cleaner”. Якщо Ви виявите, що Ваш дизель сильно горить, відчуєте помітне зменшення або повну відсутність потужності двигуна, або помітите чорний дим з вихлопної труби. Незалежно від типу несправності, Ви можете бути впевнені, що як реставрація DPF фільтра, так і запуск, заміна сажових фільтрів є послугами, які компанія DPF Cleaner виконує з максимальною ретельністю. Ми поєднуємо якість послуг з привабливою ціною та індивідуальним підходом до кожного нашого клієнта. 

Наш професійний сервіс по реставрації сажових фільтрів “DPF Cleaner” чекає на Вас!

Чому не можна використовувати автомобіль, коли забитий DPF фільтр?
15 Червня 2019

Робота в аварійному режимі сигналізується контрольної лампою на лічильнику. В аварійному режимі Ви не повинні їздити довше, ніж найближча майстерня або автостоянка. Цей режим дозволяє проїхати кілька кілометрів. Після того як повністю забивається DPF фільтр, автомобіль зупиняється через задуху вихлопними газами.

Використовувати автомобіль, коли забитий DPF фільтр (після досягнення критичних значень) категорично заборонено. Ваше авто переходить в так званий аварійний режим. Це проявляється як істотне обмеження потужності двигуна, в деяких автомобілях до 80%.

Компанія DPF Cleaner рекомендує не відтягувати з процесом реставрації сажового фільтра! Не чекайте, поки автомобіль відмовиться слідувати по маршруту, і Вам доведеться відбуксирувати його в майстерню!

При частих спробах спалити сажу в DPF фільтр дизельного двигуна, моторне масло розбавляється з не згорівшим паливом, яке розпорошується в циліндри під час випалу DPF. Розбавлене масло втрачає свої змащувальні властивості, що призводить до заклинювання, як правило, в першу чергу турбіни. Примусова реставрація сажового фільтра працює при значно підвищеній температурі.

Чому краще здійснити реставрацію сажових фільтрів, ніж купити новий DPF фільтр?
15 Червня 2019

Компанія DPF Cleaner – єдина фірма в Україні, що спеціалізується на реставрації DPF фільтрів. 

Наші знання про системи очищення DPF фільтрів засновані на досвіді, отриманому при їх діагностиці та ремонті. Крім того, ми постійно вдосконалюємо наші знання і навички, залишаючи слід на численних тренінгах і демонстраціях автомобільної промисловості. 

При виборі пристрою для очищення фільтрів ми не керувалися більшістю нових компаній за критерієм максимально швидкого повернення інвестицій. Реставрація сажових фільтрів здійснюється на обладнанні, що пройшло сертифікацію міжнародним центром TUV Nord та успішно використовується у багатьох європейських країнах.

Ми перевіряємо параметри перед здійсненням очищення DPF фільтрів і після нього, на різних пристроях в реальних умовах роботи, тобто в автомобільних.

Вибравши послугу реставрація сажових фільтрів в нашому сервісі по реставрації сажових фільтрів, Ви можете бути впевнені, що це завдання буде виконано з особливою ретельністю.

Кращу якість послуг, що надає компанія DPF Cleaner Ви не знайдете більше ніде, це підтверджено нашими клієнтами в сотнях коментарях на різних сайтах.

Багато клієнтів з усієї України вже скористалися нашими послугами. Компанія DPF Cleaner здійснює очищення DPF фільтрів на найвищому рівні. 

Потрібно купити новий DPF фільтр? Просто завітайте до сервісу по реставрації сажових фільтрів і Ваш старий DPF фільтр, стане як новий!

Що впливає на термін використання DPF фільтрів?
13 Червня 2019

Сажовий фільтр — це одна з тих частин вихлопної системи, яка в деяких випадках може швидко зношуватись. Виробники запевняють, що пристрій витримає від декількох десятків до 150 000 кілометрів, але реальність іноді виявляється зовсім іншою. Що впливає на термін використання DPF фільтрів? Як Ви можете продовжити його довговічність?

Сажовий фільтр — по-іншому DPF фільтр — відповідає за очищення вихлопних газів від частинок сажі та золи. Він встановлюється на транспортних засобах, оснащених дизельними двигунами, тобто на тих, що працюють на дизельному паливі. Як правило, DPF фільтр може працювати від декількох десятків до 150 000 кілометрів, якщо Ви вчасно подбаєте про це.

Спосіб водіння

Першою проблемою, яка впливає на термін використання DPF фільтрів, є спосіб управління автомобілем. Якщо автомобіль використовується в основному в міських умовах, на невеликих відстанях в DPF фільтрі накопичується сажа, яка не може бути повністю спалена. Ось чому рекомендується регулярно виходити на швидкісні автомагістралі, де переважають умови для згоряння частинок в DPF фільтрі.

Технічний стан автомобіля

Друге питання — технічний стан автомобіля. Кількість сажі, що надходить у вихлопну систему, залежить від того, як довго її витримає DPF фільтр. В результаті система уприскування і впуску повинна регулярно перевірятися — з точки зору ефективності та витоку. Що також важливо, так це можливе налаштування двигуна, оскільки саме сажовий фільтр повинен справлятися з надлишком сажі, що утворюється після збільшення потужності.

Масло та паливо

Третє, що має значення — це рідини — масло, адаптоване до рекомендацій виробника транспортного засобу. Також важливим аспектом є якість палива при повній заправці. Це необхідна кількість рідини для зниження температури згоряння сажі та уникнення присадок до палива, які можуть вплинути на термін використання DPF фільтрів.

Забитий DPF фільтр

Якщо забитий DPF фільтр, віддайте його на реставрацію в компанію DPF Cleaner. Ми працюємо на новітньому обладнанні для очищення DPF фільтрів, для цього ми використовуємо тільки інструменти та хімію сертифікованих виробників. Ми прагнемо зробити наші послуги доступними за якістю, яку ми гарантуємо нашим клієнтам. Ми здійснюємо повне видалення від сажі та масляного забруднення. 

Реставрація сажових фільтрів не пошкоджує DPF фільтр, при цьому відновлює всі його пропускні можливості.

Чому DPF фільтр забивається?
13 Червня 2019

Процес реставрації DPF фільтрів починається з підвищення температури для згорання шкідливих частинок. Управління цим процесом здійснюється за допомогою комп’ютера автомобіля.

Існує три типи реставрації — активна, пасивна та примусова реставрація сажового фільтра. Проблема виникає при низьких обертах двигуна. Без навантаження каталізатора, вихідний DPF фільтр має набагато нижчу температуру, що необхідна для автоматичного згорання сажі. Вони працюють всередині фільтру, що призводить до проблем із забруднення транспортного засобу і, не згорівши, сажа виходить в навколишнє середовище.

Існує три способи очищення фільтра від накопиченої сажі — активна, пасивна та примусова реставрація сажового фільтра.

 • Активна реставрація сажового фільтра. При активній реставрації DPF фільтр нагрівається в міських умовах від 350 до 500 градусів Цельсія, тому сажа повільно окиснюється до CO2.
 • Пасивна реставрація сажового фільтра. При пасивній реставрації автомобіль рухається швидше (зазвичай близько 3000 об/хв) за межами міста. Таким чином вихлопні гази нагріваються близько до 600-650 градусів, в результаті цього процесу частинки на фільтрі повністю згоряють та видаляються вихлопною трубою.
 • Примусова реставрація сажового фільтра здійснюється за допомогою комп’ютера, щоб заставити цей процес подавати більше палива, розвивати вищу температуру, підвищувати температуру DPF фільтра та спалювати вуглеводи відкладення.

Недолік дизельних фільтрів полягає у тому, що вони ефективні на низьких обертах і часто працюють в діапазоні 800-1800 об/хв, що призводить до накопичення сажі в сажовому фільтрі.

Як доглядати за сажовим фільтром?
11 Червня 2019

Якщо автомобіль і двигун знаходяться в хорошому стані, дизельний сажовий фільтр зазвичай працює відмінно. Нові автомобілі, що мають DPF фільтр, оснащенні діагностичною системою, яка інформує про накопичення сажі, обмежує потік вихлопних газів. Коли DPF фільтр засмічений, на приладовій панелі загоряється індикатор DPF, вказуючи, що Ви повинні «обігнати» автомобіль на маршруті. 

При постійній високій швидкості температура в системі зростає, і DPF фільтр починає самоочищатися. Спалювання сажі особливо важливо, особливо, коли Ви використовуєте машину в місті. Щоб допомогти процесу допалювання частинок, Ви також можете використовувати спеціальні препарати, які підтримують спалювання сажі при працюючому двигуні. Слід мати на увазі, що коли Ви ігноруєте операцію допалювання, Ви можете зіткнутися з ситуацією, коли накопичена сажа негативно вплине на продуктивність двигуна та обмежить роботу самого фільтра.

Правильне використання DPF фільтра

Щоб мати можливість насолоджуватися тривалим терміном служби дизельного фільтра сажі, Ви повинні слідувати декільком основним правилам.

Правильне використання DPF фільтра передбачає:

 • піклування про стан двигуна,
 • регулярну заміну моторного масла на нове і контроль його стану,
 • заправка якісним паливом,
 • не додавання газу на низькій швидкості,
 • застосування принципу еко-водіння.

Відповідаючи на питання, “Як доглядати за сажовим фільтром?” ми рекомендуємо регулярно здійснювати реставрацію сажового фільтра.

В компанії DPF Cleaner при здійсненні послуги “реставрація сажового фільтра” діагностика сажового фільтра — безкоштовна.

Як здати DPF фільтр на реставрацію?
9 Червня 2019

Компанія DPF Cleaner – єдина фірма в Україні, що спеціалізується на реставрації DPF фільтрів. Ми створили новий метод очищення DPF фільтрів від твердих частинок завдяки покупці сучасного обладнання, що пройшло сертифікацію міжнародним центром TUV Nord. Наше обладнання дозволяє чистити та перевіряти DPF фільтри до і після видалення сажі й золи. 

Якщо через тривале використання автомобіля в міських умовах DPF фільтр у Вашому автомобілі може бути повністю заблокований — відновіть його разом з нами!

Ми можемо відновити Ваш DPF фільтр до ідеального стану — видаляємо сажу і золу до 99%!

Весь процес автоматизований і відбувається на спеціалізованій машині з використанням відповідного методу — гідродинамічної реставрації сажових фільтрів.

Для того, щоб здати DPF фільтр у наш сервіс по реставрації сажових фільтрів Вам потрібно: заповнити заявку на нашому сайті або зателефонувати для того, щоб наш менеджер уточнив всі деталі.

Потім Ви надсилаєте Ваш DPF фільтр службою доставки або можете приїхати автомобілем та наші спеціалісти демонтують його та встановлять назад після реставрації на Ваше авто. 

Перед здійсненням очищення DPF фільтрів наш оператор знімає показники та проводить діагностику після чистки. 

Після здійснення процесу реставрації сажових фільтрів ми повертаємо Вам реставрований DPF фільтр зі звітами про показники, який прослужить Вам ще не одну тисячу кілометрів.

Що робити, коли забитий DPF фільтр?
7 Червня 2019

Якщо Ви помітили будь-які симптоми, що забитий DPF фільтр, Ви повинні негайно звернутися в сервіс по реставрації сажових фільтрів “DPF Cleaner”. Наші механіки зможуть підтвердити Ваші підозри, спочатку за допомогою діагностики з використанням інтерфейсу CAN, в якому Ви зможете розпізнати не тільки помилки, згенеровані контролером, а й значення тиску вихлопних газів до і після очищення фільтра.

Якщо діагноз підтверджений, варто перевірити, чи не відбулося засмічення через вищезазначені несправності двигуна, це економить витрати в найближчому майбутньому.

Що робити, коли забитий DPF фільтр і компанія DPF Cleaner це підтвердила?  У Вас є два способи:

 •  Перший — замінити DPF фільтр новим. Цей спосіб досить дорогий, тому що сам DPF фільтр зазвичай коштує кілька тисяч гривень. Перевага цього рішення – 100% впевненість в параметрах нової деталі. 
 • Другий спосіб — реставрація сажового фільтра. 

Для очищення DPF фільтра існує безліч способів реставрації з різною ефективністю. Найновішим і оптимальним є гідродинамічний (водний) метод, який відновлює ефективність фільтра на 98-99%.

Компанія DPF Cleaner здійснює послугу реставрація сажового фільтра на надсучасному, спеціалізованому обладнанні. Ми виконуємо процедуру очищення DPF фільтра за нашою запатентованою технологією. Вона полягає у двосторонньому промиванні DPF фільтра гарячою водою з додаванням спеціально створених хімікатів, під відповідним тиском, щоб видалити всі забруднення. При цьому сам DPF фільтр не пошкоджується та відновлює свої пропускні можливості. 

Що таке реставрація сажового фільтра?
5 Червня 2019

Реставрація сажового фільтра полягає в ретельному очищенні DPF фільтра від сажі, пилу та золи. Компанія DPF Cleaner здійснює послугу реставрація сажового фільтра на надсучасному, спеціалізованому обладнанні.

Запатентована технологія нашої компанії полягає у двосторонньому промиванні DPF фільтра гарячою водою з додаванням спеціально створених хімікатів, під відповідним тиском, щоб видалити всі забруднення. При цьому сам DPF фільтр не пошкоджується та відновлює свої пропускні можливості. Реставрація сажового фільтра займає 50 хв, але не більше 3 годин. Такий метод очищення сажового фільтра є абсолютним феноменом — аналогів в Україні немає.

Якщо дані діагностики сажового фільтра після реставрації не зміняться — компанія DPF Cleaner поверне Вам витрачені кошти!

ВІДГУКИ ПРО НАС У GOOGLE
Якість роботи, відмінна рекомендую.
Зібрались в подорож Європою, перед виїздом стала проблема з сажевим фільтром, впала потужність двигуна... Звернулись в DPF cleaner. 3 години і все впорядку завтра стартуємо!
Yaroslav OrobchukYaroslav Orobchuk
08:36 12 Dec 19
Зробив чистку сажевого фільтра, зникли тривожні знаки з приборки ну і авто почало сильніше тягнути. Рекомендую!
js_loader

  БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?
  Відправте нам заявку і з Вами зв'яжеться наш менеджер

  * відсилаючи попередню заявку, я даю згоду на обробку моїх персональних даних

   Зателефонувати